Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb
1. Alexander Jönsson Team Ystad BK
2. Alexsander Flodin BK Joker
3. Andreas Nilsson Team Ystad BK
4. Danne Sjöstrand BK Hammaren
5. Emanuel Jonsson Team Alingsås BC
6. Emma Lejman Team X-Calibur BK
7. Filip Emanuel Team Ystad BK
8. Fredrik Andersson Sundbybergs IK
9. Glenn Florens Karlslunds IF BF
10. Hanna Engberg Team X-Calibur BK
11. Ida Elofsson BK Högland
12. Ida Wistrand Stånga IF
13. Joakim Mårtensson Team Ystad BK
14. Jonathan Hallberg Team Clan BK
15. Jonathan Lindell Södra BK
16. Jonathan Winhagen Team Ystad BK
17. Lucas Fjällborg BK Oden Falköping
18. Lukas Andersson Olofströms BS
19. Mathilda Tidbeck B-K Eva
20. Mattias Sjölin Bulltofta BK
21. Moa Staflund Ekström BK Brio
22. Niklas Rothman Kulladals BS
23. Olivia Malmer BK Oden Falköping
24. Ottilia Gunnarsson BS Hässle
25. Philip Mortensen Team Ystad BK
26. Robin Skans Team Alingsås BC
27. Sebastian Friberg Team Alingsås BC
28. Tea Fredriksson BK Thule
29. Tobias Hogdin Team Pergamon BC
30. Anton Andersson IS Göta
31. Carl Eklund IKW/Köping BK
32. Daniel Johansson Team Clan BK
33. Eliaz Olsson BK Femtionian
34. Elis Jacobsson Team Värnamo BC
35. Emma Halttunen Spader Dam
36. Goliat Olofsson BK Femtionian
37. Hugo Nilsson BK Allön
38. Julia Ekman Stånga IF
39. Kevin Stenegärd Team Clan BK
40. Loke Molander Johansson Team Clan BK
41. Lukas Landin Andersson BK Joker
42. Lukas Martinsson Tingsryd KK
43. Melvin Eliasson Stånga IF
44. Melwin Nielsen Jönköpings Kägelklubb
45. Noah Jakobsson Stånga IF
46. Nora Johansson Eksjö BK/EBOK
47. Oliver Dahlgren Team Pergamon BC
48. Oliwer Andersson Bulltofta BK
49. Robin Ilhammar Team Gamleby BC
50. Robin Noberg Bålsta BC
51. Ronja Eklund Bålsta BC
52. Sunny Östling BK Hallandia
53. Tilda Lindberg BK Oden Falköping
54. Tilde Eliasson Stånga IF
55. Tim Fredriksson Kulladals BS
56. Tim Svebeck Eksjö BK/EBOK
57. Timmie Ahl IK Sterling
58. William Berggren Team Clan BK
59. William Olofsson BK Femtionian
60. Zakarias Lindqvist KS Edsbowlarna