Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Uppslaget 2019

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till Uppslaget 2019:


Namn

Klubb

Klass

Start
Adam Calais BK Sun Club 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Adam Calais BK Sun Club 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Albin Cedergren Zorrow Club 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Albin Cedergren Zorrow Club 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Albin Cedergren Zorrow Club 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Albin Jivhem för. The Golden Bowlers 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Albin Jivhem för. The Golden Bowlers 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Albin Jivhem för. The Golden Bowlers 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Albin Jivhem för. The Golden Bowlers 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 1993-2001
Albin Nordqvist CarlstadHammarö IF 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Albin Nordqvist CarlstadHammarö IF 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Alexander Jönsson Team Ystad BK 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Alexander Jönsson Team Ystad BK 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Alexsander Flodin BK Joker 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Alexsander Flodin BK Joker 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Alexsander Flodin BK Joker 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Alfred Odbert BK Glam 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Alfred Odbert BK Glam 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Alfred Odbert BK Glam 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Alfred Odbert BK Glam 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 2002-2019
Alice Lindqvist Team Baltzar BC 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Alice Lindqvist Team Baltzar BC 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Alvin Kvarnström BK Force 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Alvin Kvarnström BK Force 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Anders Johansen Norge 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Anders Johansen Norge 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Anders Johansen Norge 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Anders Johansen Norge 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 2002-2019
Andreas Nilsson Team Ystad BK 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Andreas Nilsson Team Ystad BK 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Anelia Andersson BK Cahoot 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Anelia Andersson BK Cahoot 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Angelica Levin BK Högland 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Angelica Levin BK Högland 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Anna Wernholm Bulltofta BK 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Anna Wernholm Bulltofta BK 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Annabelle Andersson BK Cahoot 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Annabelle Andersson BK Cahoot 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Anton Andersson IS Göta 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Anton Andersson IS Göta 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Anton Andersson IS Göta 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Anton Andersson IS Göta 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 2002-2019
Anton Andersson IS Göta 2002 eller senare Finalsteg 3 - Klass 2002-2019
Anton Gustavsson BK Sun Club 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Anton Gustavsson BK Sun Club 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Anton Waldemarsson BK Hovet 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Anton Waldemarsson BK Hovet 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Carl Eklund IKW/Köping BK 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Carl Eklund IKW/Köping BK 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Carl Eklund IKW/Köping BK 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Casper Olsson BK Hovet 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Casper Olsson BK Hovet 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Casper Olsson BK Hovet 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Casper Olsson BK Hovet 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 1993-2001
Casper Olsson BK Hovet 1993-2001 Finalsteg 3 - Klass 1993-2001
Clara Andersson Tollarps BK 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Clara Andersson Tollarps BK 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Daniel Johansson Team Clan BK 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Daniel Johansson Team Clan BK 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Danne Sjöstrand BK Hammaren 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Danne Sjöstrand BK Hammaren 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Danne Sjöstrand BK Hammaren 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Ebba Pålsson BK Hovet 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Ebba Pålsson BK Hovet 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Elias Sjögren Turebergs BwK 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Elias Sjögren Turebergs BwK 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Eliaz Olsson BK Femtionian 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Eliaz Olsson BK Femtionian 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Elin Gustavsson Spader Dam 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Elin Gustavsson Spader Dam 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Elis Jacobsson Team Värnamo BC 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Elis Jacobsson Team Värnamo BC 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Elliot Möller BK Cahoot 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Elliot Möller BK Cahoot 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 1993-2001
Emelie Samuelsson BK Virveln 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Emelie Samuelsson BK Virveln 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Emil Nilsson BK Allön 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Emil Nilsson BK Allön 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Emilia Greiff BK Cahoot 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Emilia Greiff BK Cahoot 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Emma Halttunen Spader Dam 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Emma Halttunen Spader Dam 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Emma Halttunen Spader Dam 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Emma Halttunen Spader Dam 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 2002-2019
Emma Lejman Team X-Calibur BK 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Emma Lejman Team X-Calibur BK 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Emma Mewén BK Högland 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Emma Mewén BK Högland 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Emma Mewén BK Högland 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Enya Pålsson BK Hovet 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Enya Pålsson BK Hovet 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Eric Johansson BK Hammaren 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Eric Johansson BK Hammaren 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Eric Johansson BK Hammaren 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Eric Johansson BK Hammaren 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 1993-2001
Eric Nordström Team Clan BK 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Eric Nordström Team Clan BK 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Eric Nordström Team Clan BK 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Eric Nordström Team Clan BK 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 1993-2001
Eric Wenström BK Mjölby Bowling 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Eric Wenström BK Mjölby Bowling 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Felix Bergman Team Clan BK 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Felix Bergman Team Clan BK 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Filip Emanuel Team Ystad BK 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Filip Emanuel Team Ystad BK 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Fredrik Andersson Sundbybergs IK 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Fredrik Andersson Sundbybergs IK 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Fredrik Andersson Sundbybergs IK 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Fredrik Andersson Sundbybergs IK 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 1993-2001
Fredrik Andersson Sundbybergs IK 1993-2001 Finalsteg 3 - Klass 1993-2001
Glenn Florens Karlslunds IF BF 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Glenn Florens Karlslunds IF BF 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Goliat Olofsson BK Femtionian 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Goliat Olofsson BK Femtionian 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Goliat Olofsson BK Femtionian 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Gustav Andersson Tollarps BK 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Gustav Andersson Tollarps BK 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Hanna Engberg Team X-Calibur BK 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Hanna Engberg Team X-Calibur BK 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Hanna Engberg Team X-Calibur BK 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Hanna Engberg Team X-Calibur BK 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 1993-2001
Hanna Engberg Team X-Calibur BK 1993-2001 Finalsteg 5 - Klass 1993-2001
Hanna Larsson BK Force 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Hanna Larsson BK Force 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Hugo Nilsson BK Allön 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Hugo Nilsson BK Allön 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Hugo Nilsson BK Allön 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Hugo Videtorp Höganäs BC 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Hugo Videtorp Höganäs BC 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Ida Elofsson BK Högland 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Ida Elofsson BK Högland 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Ida Wistrand Stånga IF 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Ida Wistrand Stånga IF 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Jacob Blad BK Femtionian 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Jacob Blad BK Femtionian 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Joakim Mårtensson Team Ystad BK 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Joakim Mårtensson Team Ystad BK 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Joel Andersson BK Frigg 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Joel Andersson BK Frigg 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Joel Johansson Team Clan BK 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Joel Johansson Team Clan BK 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Joel Lindergren Krantz BK Virveln 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Joel Lindergren Krantz BK Virveln 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Joel Lothigius Zorrow Club 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Joel Lothigius Zorrow Club 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Jonathan Hallberg Team Clan BK 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Jonathan Hallberg Team Clan BK 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Jonathan Johansson Höganäs BC 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Jonathan Johansson Höganäs BC 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Jonathan Johansson Höganäs BC 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Jonathan Lindell Södra BK 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Jonathan Lindell Södra BK 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Jonathan Lindell Södra BK 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Jonathan Magnell för. The Golden Bowlers 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Jonathan Magnell för. The Golden Bowlers 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Jonathan Winhagen Team Ystad BK 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Jonathan Winhagen Team Ystad BK 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Josefin Sörensson Bulltofta BK 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Josefin Sörensson Bulltofta BK 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Josefine Magnell för. The Golden Bowlers 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Josefine Magnell för. The Golden Bowlers 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Julia Ekman Stånga IF 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Julia Ekman Stånga IF 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Kevin Lindkvist BK Virveln 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Kevin Lindkvist BK Virveln 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Kevin Melin AIK 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Kevin Melin AIK 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Kevin Stenegärd Team Clan BK 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Kevin Stenegärd Team Clan BK 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Kevin Stenegärd Team Clan BK 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Leon Hellberg BK Sun Club 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Leon Hellberg BK Sun Club 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Loke Molander Johansson Team Clan BK 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Loke Molander Johansson Team Clan BK 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Lucas Fjällborg BK Oden Falköping 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Lucas Fjällborg BK Oden Falköping 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Lucas Fjällborg BK Oden Falköping 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Lukas Andersson Olofströms BS 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Lukas Andersson Tollarps BK 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Lukas Andersson Tollarps BK 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Lukas Andersson Olofströms BS 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Lukas Andersson Olofströms BS 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Lukas Landin Andersson BK Joker 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Lukas Landin Andersson BK Joker 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Lukas Martinsson Tingsryd KK 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Lukas Martinsson Tingsryd KK 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Maja Engberg BK Cahoot 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Maja Engberg BK Cahoot 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Marcus Rudolfsson BK Taifun 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Marcus Rudolfsson BK Taifun 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Marcus Rudolfsson BK Taifun 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Mathilda Tidbeck B-K Eva 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Mathilda Tidbeck B-K Eva 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Mattias Sjölin Bulltofta BK 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Mattias Sjölin Bulltofta BK 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Mattias Sjölin Bulltofta BK 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Mattias Sjölin Bulltofta BK 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 1993-2001
Melvin Eliasson Stånga IF 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Melvin Eliasson Stånga IF 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Melwin Nielsen Jönköpings Kägelklubb 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Melwin Nielsen Jönköpings Kägelklubb 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Moa Staflund Ekström BK Brio 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Moa Staflund Ekström BK Brio 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Niklas Rothman Kulladals BS 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Niklas Rothman Kulladals BS 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Niklas Rothman Kulladals BS 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Nils Holmgren BS Almen 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Nils Holmgren BS Almen 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Noah Jakobsson Stånga IF 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Noah Jakobsson Stånga IF 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Nora Johansson Eksjö BK/EBOK 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Nora Johansson Eksjö BK/EBOK 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Nora Johansson Eksjö BK/EBOK 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Nora Johansson Eksjö BK/EBOK 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 2002-2019
Nora Johansson Eksjö BK/EBOK 2002 eller senare Finalsteg 4 - Klass 2002-2019
Oliver Dahlgren Team Pergamon BC 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Oliver Dahlgren Team Pergamon BC 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Oliver Dahlgren Team Pergamon BC 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Oliver Dahlgren Team Pergamon BC 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 2002-2019
Oliver Dahlgren Team Pergamon BC 2002 eller senare Finalsteg 5 - Klass 2002-2019
Olivia Lindén BK Cahoot 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Olivia Lindén BK Cahoot 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Olivia Malmer BK Oden Falköping 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Olivia Malmer BK Oden Falköping 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Oliwer Andersson Bulltofta BK 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Oliwer Andersson Bulltofta BK 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Oscar Sjögren Turebergs BwK 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Oscar Sjögren Turebergs BwK 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Ottilia Gunnarsson BS Hässle 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Ottilia Gunnarsson BS Hässle 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Ottilia Gunnarsson BS Hässle 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Ottilia Gunnarsson BS Hässle 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 1993-2001
Ottilia Gunnarsson BS Hässle 1993-2001 Finalsteg 3 - Klass 1993-2001
Ottilia Gunnarsson BS Hässle 1993-2001 Finalsteg 4 - Klass 1993-2001
Philip Mortensen Team Ystad BK 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Philip Mortensen Team Ystad BK 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Pooripach Jantan BK Thule 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Pooripach Jantan BK Thule 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Robin Ilhammar Team Gamleby BC 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Robin Ilhammar Team Gamleby BC 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Robin Noberg Bålsta BC 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Robin Noberg Bålsta BC 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Robin Noberg Bålsta BC 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Robin Noberg Bålsta BC 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 2002-2019
Robin Noberg Bålsta BC 2002 eller senare Finalsteg 3 - Klass 2002-2019
Robin Noberg Bålsta BC 2002 eller senare Finalsteg 4 - Klass 2002-2019
Robin Noberg Bålsta BC 2002 eller senare Finalsteg 5 - Klass 2002-2019
Robin Persson Bulltofta BK 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Robin Persson Bulltofta BK 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Robin Sandberg BK Taifun 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Robin Sandberg BK Taifun 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Robin Sandberg BK Taifun 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Robin Skans Team Alingsås BC 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Robin Skans Team Alingsås BC 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Robin Skans Team Alingsås BC 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Robin Skans Team Alingsås BC 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 1993-2001
Robin Skans Team Alingsås BC 1993-2001 Finalsteg 4 - Klass 1993-2001
Robin Skans Team Alingsås BC 1993-2001 Finalsteg 5 - Klass 1993-2001
Ronja Eklund Bålsta BC 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Ronja Eklund Bålsta BC 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Samuel Östling Halmia BS 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Samuel Östling Halmia BS 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Sandra Lundgren Linköpings DBS Zorita 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Sandra Lundgren Linköpings DBS Zorita 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Sandra Åkesson Olofströms BS 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Sandra Åkesson Olofströms BS 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Sandra Åkesson Olofströms BS 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Sebastian Friberg Team Alingsås BC 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Sebastian Friberg Team Alingsås BC 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Sebastian Friberg Team Alingsås BC 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Simon Andersson Olofströms BS 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Simon Andersson Olofströms BS 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Simon Norrman Team Värnamo BC 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Simon Norrman Team Värnamo BC 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Simon Norrman Team Värnamo BC 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Spelare 01 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 02 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 03 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 04 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 05 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 06 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 07 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 08 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 09 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 10 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 11 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 12 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 13 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 14 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 15 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 16 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 17 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 18 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 19 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Spelare 20 Testlicens Meriq BK 1993-2001 Spelschema
Sunny Östling BK Hallandia 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Sunny Östling BK Hallandia 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Tea Fredriksson BK Thule 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Tea Fredriksson BK Thule 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Theo Stéen Halmia BS 2002 eller senare B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Theo Stéen Halmia BS 2002 eller senare B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
Tilda Lindberg BK Oden Falköping 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Tilda Lindberg BK Oden Falköping 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Tilde Eliasson Stånga IF 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Tilde Eliasson Stånga IF 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Tim Fredriksson Kulladals BS 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Tim Fredriksson Kulladals BS 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Tim Svebeck Eksjö BK/EBOK 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Tim Svebeck Eksjö BK/EBOK 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Tim Svebeck Eksjö BK/EBOK 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Tim Svebeck Eksjö BK/EBOK 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 2002-2019
Tim Svebeck Eksjö BK/EBOK 2002 eller senare Finalsteg 3 - Klass 2002-2019
Timmie Ahl IK Sterling 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Timmie Ahl IK Sterling 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Timmie Ahl IK Sterling 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Timmie Ahl IK Sterling 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 2002-2019
Tobias Hogdin Team Pergamon BC 1993-2001 A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Tobias Hogdin Team Pergamon BC 1993-2001 A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Tobias Hogdin Team Pergamon BC 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 1993-2001
Viktor Karlsson BK Sun Club 1993-2001 B-Squad- Fre 9 augusti 18:30 5 serier AM Burn seminarie fre 14.30
Viktor Karlsson BK Sun Club 1993-2001 B-Squad- Lör 10 augusti 10:00 5 serier AM Fresh
William Berggren Team Clan BK 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
William Berggren Team Clan BK 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
William Berggren Team Clan BK 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
William Olofsson BK Femtionian 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
William Olofsson BK Femtionian 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Zakarias Lindqvist KS Edsbowlarna 2002 eller senare A-Squad- Fre 9 augusti 14:30 5 serier AM Fresh seminarie lör 10.00
Zakarias Lindqvist KS Edsbowlarna 2002 eller senare A-Squad- Lör 10 augusti 14:00 5 serier AM Burn
Zakarias Lindqvist KS Edsbowlarna 1993-2001 Finalsteg 1 - Klass 2002-2019
Zakarias Lindqvist KS Edsbowlarna 1993-2001 Finalsteg 2 - Klass 2002-2019